Zobacz

Kalendarz

Sprawdź kalendarz wydarzeń IAB Polska
Przeprowadzone przez IAB Polska badanie „Prywatność w sieci” wskazuje na ważne tendencje jeśli chodzi o odbiór przez internautów działań skierowanych do nich – tak przez instytucje prywatne, jak i instytucje publiczne.
- dr Wojciech R. Wiewiórowski

Badania i publikacje W sekcji Badania i publikacje prezentujemy wyniki badań, prowadzonych przy współpracy z firmami i agencjami badawczymi oraz zamieszczamy raporty strategiczne IAB Polska. Dowiesz się z nich jak kształtuje się wartość rynku reklamy online oraz poznasz zmiany i trendy w marketingu internetowym. Wiedza ta pozwoli Ci podejmować bardziej świadome i efektywne decyzje biznesowe i marketingowe.

Badania i publikacje

Edukacja i szkolnictwo Jednym z ważnych zadań IAB jest aktywne edukowanie rynku reklamy interaktywnej w Polsce. W sekcji Edukacja i szkolnictwo znajdziesz informacje na temat kierunków studiów oraz spotkań umożliwiających zdobycie oraz rozwinięcie wiedzy z zakresu marketingu i reklamy w Internecie oraz zagadnień dotyczących branży interaktywnej.

Edukacja i szkolnictwo

Legislacja W sekcji Legislacja prezentujemy dokumenty i zmiany legislacyjne mające istotny wpływ na funkcjonowanie branży interaktywnej w Polsce. Zachęcamy do merytorycznej dyskusji oraz dążymy do wypracowania optymalnych, jednolitych rozwiązań dla całej branży.

Legislacja
Performance Media Sp. z o.o. logoPerformance Media Sp. z o.o. logo
SuperMediaInteractive logoSuperMediaInteractive logo
Fine Performance Sp. z o.o.Fine Performance Sp. z o.o.
SpicyMobileSpicyMobile
Panorama Firm LogoPanorama Firm Logo
Grupa ZPR MediaGrupa ZPR Media
Payback logoPayback logo
SARE S.A. logoSARE S.A. logo
Filmweb w IAB PolskaFilmweb w IAB Polska
Mobiem logoMobiem logo
Ebroker logoEbroker logo
SDLSDL
Tarsago PolskaTarsago Polska
OptimiseOptimise
Lucini&Lucini IAB PolskaLucini&Lucini IAB Polska
MerlinMerlin
BIZ BankBIZ Bank
Facebook Poland Sp. z o.o.Facebook Poland Sp. z o.o.
Idm net logoIdm net logo
Dialogix Sp. z o.o. logoDialogix Sp. z o.o. logo