Zobacz

Kalendarz

Sprawdź kalendarz wydarzeń IAB Polska
Przeprowadzone przez IAB Polska badanie „Prywatność w sieci” wskazuje na ważne tendencje jeśli chodzi o odbiór przez internautów działań skierowanych do nich – tak przez instytucje prywatne, jak i instytucje publiczne.
- dr Wojciech R. Wiewiórowski

Badania i publikacje W sekcji Badania i publikacje prezentujemy wyniki badań, prowadzonych przy współpracy z firmami i agencjami badawczymi oraz zamieszczamy raporty strategiczne IAB Polska. Dowiesz się z nich jak kształtuje się wartość rynku reklamy online oraz poznasz zmiany i trendy w marketingu internetowym. Wiedza ta pozwoli Ci podejmować bardziej świadome i efektywne decyzje biznesowe i marketingowe.

Badania i publikacje

Edukacja i szkolnictwo Jednym z ważnych zadań IAB jest aktywne edukowanie rynku reklamy interaktywnej w Polsce. W sekcji Edukacja i szkolnictwo znajdziesz informacje na temat kierunków studiów oraz spotkań umożliwiających zdobycie oraz rozwinięcie wiedzy z zakresu marketingu i reklamy w Internecie oraz zagadnień dotyczących branży interaktywnej.

Edukacja i szkolnictwo

Legislacja W sekcji Legislacja prezentujemy dokumenty i zmiany legislacyjne mające istotny wpływ na funkcjonowanie branży interaktywnej w Polsce. Zachęcamy do merytorycznej dyskusji oraz dążymy do wypracowania optymalnych, jednolitych rozwiązań dla całej branży.

Legislacja
Ve Interactive LtdVe Interactive Ltd
sas institute logosas institute logo
MTV LogoMTV Logo
interia_310x124interia_310x124
Tvn logoTvn logo
SMG logo stronaSMG logo strona
adform logoadform logo
stroer stronastroer strona
Future mind logoFuture mind logo
Media Regionalne Sp. z o.o. logoMedia Regionalne Sp. z o.o. logo
Artegence Sp. z o.o. logoArtegence Sp. z o.o. logo
Widzialni.pl logoWidzialni.pl logo
SpicyMobileSpicyMobile
orange czlonekorange czlonek
Untitled design (61)Untitled design (61)
mediachoice logomediachoice logo
LionbridgeLionbridge
Agrofoto logoAgrofoto logo
groupm logogroupm logo
ban logoban logo