Zobacz

Kalendarz

Sprawdź kalendarz wydarzeń IAB Polska
Obecnie realizacja kampanii audiowizualnej bez internetu jest w przypadku większości działań marketingowych nieoptymalna. Warto też podkreślić, że przewagą internetu w relacji do kampanii telewizyjnej jest możliwość zaangażowania konsumenta. Komunikat, który dociera do konsumentów przez TV powinien być równocześnie wsparty kampanią w sieci
- Jacek Dzięcielak

Badania i publikacje W sekcji Badania i publikacje prezentujemy wyniki badań, prowadzonych przy współpracy z firmami i agencjami badawczymi oraz zamieszczamy raporty strategiczne IAB Polska. Dowiesz się z nich jak kształtuje się wartość rynku reklamy online oraz poznasz zmiany i trendy w marketingu internetowym. Wiedza ta pozwoli Ci podejmować bardziej świadome i efektywne decyzje biznesowe i marketingowe.

Badania i publikacje

Edukacja i szkolnictwo Jednym z ważnych zadań IAB jest aktywne edukowanie rynku reklamy interaktywnej w Polsce. W sekcji Edukacja i szkolnictwo znajdziesz informacje na temat kierunków studiów oraz spotkań umożliwiających zdobycie oraz rozwinięcie wiedzy z zakresu marketingu i reklamy w Internecie oraz zagadnień dotyczących branży interaktywnej.

Edukacja i szkolnictwo

Legislacja W sekcji Legislacja prezentujemy dokumenty i zmiany legislacyjne mające istotny wpływ na funkcjonowanie branży interaktywnej w Polsce. Zachęcamy do merytorycznej dyskusji oraz dążymy do wypracowania optymalnych, jednolitych rozwiązań dla całej branży.

Legislacja
DDB & TribalDDB & Tribal
FFWFFW
MediafleX logoMediafleX logo
getinnoble_logo_310getinnoble_logo_310
GG network logoGG network logo
ClearSense Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa logoClearSense Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa logo
Piano MediaPiano Media
pentagon_research_310x124pentagon_research_310x124
Codemia logoCodemia logo
logo_havas_media_group_310x124pxlogo_havas_media_group_310x124px
Optivo GmbH / Sp. z o.o. logoOptivo GmbH / Sp. z o.o. logo
Przeagencja LogoPrzeagencja Logo
Artegence Sp. z o.o. logoArtegence Sp. z o.o. logo
le1_isobarle1_isobar
Marketing Online centrum Promocji Intrenetowej Piotr Guziur logoMarketing Online centrum Promocji Intrenetowej Piotr Guziur logo
Gong logoGong logo
Novem IAB PolskaNovem IAB Polska
interia_310x124interia_310x124
logo_groupon_310x124pxlogo_groupon_310x124px
Lubasz i wspólnicy kancelaria prawna IAB PolskaLubasz i wspólnicy kancelaria prawna IAB Polska