Zobacz

Kalendarz

Sprawdź kalendarz wydarzeń IAB Polska
Pierwszy w pełni świadomy kontakt z klientem przekaz reklamowy zdobywa w internecie. To tam jest uwaga klienta (nie widza, a użytkownika). Telewizja odgrywa natomiast rolę wzmacniającą zapamiętanie tego przekazu. W ten sposób oba media efektywnie się uzupełniają.
- Krzysztof Beniowski

Badania i publikacje W sekcji Badania i publikacje prezentujemy wyniki badań, prowadzonych przy współpracy z firmami i agencjami badawczymi oraz zamieszczamy raporty strategiczne IAB Polska. Dowiesz się z nich jak kształtuje się wartość rynku reklamy online oraz poznasz zmiany i trendy w marketingu internetowym. Wiedza ta pozwoli Ci podejmować bardziej świadome i efektywne decyzje biznesowe i marketingowe.

Badania i publikacje

Edukacja i szkolnictwo Jednym z ważnych zadań IAB jest aktywne edukowanie rynku reklamy interaktywnej w Polsce. W sekcji Edukacja i szkolnictwo znajdziesz informacje na temat kierunków studiów oraz spotkań umożliwiających zdobycie oraz rozwinięcie wiedzy z zakresu marketingu i reklamy w Internecie oraz zagadnień dotyczących branży interaktywnej.

Edukacja i szkolnictwo

Legislacja W sekcji Legislacja prezentujemy dokumenty i zmiany legislacyjne mające istotny wpływ na funkcjonowanie branży interaktywnej w Polsce. Zachęcamy do merytorycznej dyskusji oraz dążymy do wypracowania optymalnych, jednolitych rozwiązań dla całej branży.

Legislacja
Bluerank logoBluerank logo
Golden Submarine logoGolden Submarine logo
INTERNETICA logoINTERNETICA logo
Polskie Badania Internetu (PBI) logoPolskie Badania Internetu (PBI) logo
Performance Media Sp. z o.o. logoPerformance Media Sp. z o.o. logo
Agencja Content King w IAB PolskaAgencja Content King w IAB Polska
Kalicińscy IAB PolskaKalicińscy IAB Polska
ATOM MEDIA INTERAKTYWNE logoATOM MEDIA INTERAKTYWNE logo
Future mind logoFuture mind logo
Marketing Online centrum Promocji Intrenetowej Piotr Guziur logoMarketing Online centrum Promocji Intrenetowej Piotr Guziur logo
Kantar Media IAB PolskaKantar Media IAB Polska
istv logoistv logo
NUGG.AD logoNUGG.AD logo
groupm logogroupm logo
OS3 logoOS3 logo
OptimiseOptimise
Million you logoMillion you logo
Marquard media logoMarquard media logo
Ebroker logoEbroker logo
Biuro Podróży ReklamyBiuro Podróży Reklamy