Zobacz

Kalendarz

Sprawdź kalendarz wydarzeń IAB Polska
Przeprowadzone przez IAB Polska badanie „Prywatność w sieci” wskazuje na ważne tendencje jeśli chodzi o odbiór przez internautów działań skierowanych do nich – tak przez instytucje prywatne, jak i instytucje publiczne.
- dr Wojciech R. Wiewiórowski

Badania i publikacje W sekcji Badania i publikacje prezentujemy wyniki badań, prowadzonych przy współpracy z firmami i agencjami badawczymi oraz zamieszczamy raporty strategiczne IAB Polska. Dowiesz się z nich jak kształtuje się wartość rynku reklamy online oraz poznasz zmiany i trendy w marketingu internetowym. Wiedza ta pozwoli Ci podejmować bardziej świadome i efektywne decyzje biznesowe i marketingowe.

Badania i publikacje

Edukacja i szkolnictwo Jednym z ważnych zadań IAB jest aktywne edukowanie rynku reklamy interaktywnej w Polsce. W sekcji Edukacja i szkolnictwo znajdziesz informacje na temat kierunków studiów oraz spotkań umożliwiających zdobycie oraz rozwinięcie wiedzy z zakresu marketingu i reklamy w Internecie oraz zagadnień dotyczących branży interaktywnej.

Edukacja i szkolnictwo

Legislacja W sekcji Legislacja prezentujemy dokumenty i zmiany legislacyjne mające istotny wpływ na funkcjonowanie branży interaktywnej w Polsce. Zachęcamy do merytorycznej dyskusji oraz dążymy do wypracowania optymalnych, jednolitych rozwiązań dla całej branży.

Legislacja
netsprintnetsprint
DDB & TribalDDB & Tribal
INTERNETICA logoINTERNETICA logo
e-Gentic GmbH logoe-Gentic GmbH logo
Idm net logoIdm net logo
Fine Performance Sp. z o.o.Fine Performance Sp. z o.o.
Microsoft Sp. z o.o.Microsoft Sp. z o.o.
VML, Inc. logoVML, Inc. logo
Adequate logoAdequate logo
MediaCom Warszawa logoMediaCom Warszawa logo
Optimal it logoOptimal it logo
Gong logoGong logo
CheilCheil
Kalicińscy IAB PolskaKalicińscy IAB Polska
MyLoMyLo
LionbridgeLionbridge
FFWFFW
Socializer SA logoSocializer SA logo
Marketing Online centrum Promocji Intrenetowej Piotr Guziur logoMarketing Online centrum Promocji Intrenetowej Piotr Guziur logo
Byss logoByss logo