Zobacz

Kalendarz

Sprawdź kalendarz wydarzeń IAB Polska
Obecnie realizacja kampanii audiowizualnej bez internetu jest w przypadku większości działań marketingowych nieoptymalna. Warto też podkreślić, że przewagą internetu w relacji do kampanii telewizyjnej jest możliwość zaangażowania konsumenta. Komunikat, który dociera do konsumentów przez TV powinien być równocześnie wsparty kampanią w sieci
- Jacek Dzięcielak

Badania i publikacje W sekcji Badania i publikacje prezentujemy wyniki badań, prowadzonych przy współpracy z firmami i agencjami badawczymi oraz zamieszczamy raporty strategiczne IAB Polska. Dowiesz się z nich jak kształtuje się wartość rynku reklamy online oraz poznasz zmiany i trendy w marketingu internetowym. Wiedza ta pozwoli Ci podejmować bardziej świadome i efektywne decyzje biznesowe i marketingowe.

Badania i publikacje

Edukacja i szkolnictwo Jednym z ważnych zadań IAB jest aktywne edukowanie rynku reklamy interaktywnej w Polsce. W sekcji Edukacja i szkolnictwo znajdziesz informacje na temat kierunków studiów oraz spotkań umożliwiających zdobycie oraz rozwinięcie wiedzy z zakresu marketingu i reklamy w Internecie oraz zagadnień dotyczących branży interaktywnej.

Edukacja i szkolnictwo

Legislacja W sekcji Legislacja prezentujemy dokumenty i zmiany legislacyjne mające istotny wpływ na funkcjonowanie branży interaktywnej w Polsce. Zachęcamy do merytorycznej dyskusji oraz dążymy do wypracowania optymalnych, jednolitych rozwiązań dla całej branży.

Legislacja
INTERNETICA logoINTERNETICA logo
Adexon logoAdexon logo
Lead Bullet logoLead Bullet logo
Maxus logoMaxus logo
Widzialni.pl logoWidzialni.pl logo
pentagon_research_310x124pentagon_research_310x124
Trader.com (Polska)  logoTrader.com (Polska)  logo
SARE S.A. logoSARE S.A. logo
Super-Fi Polska w IAB PolskaSuper-Fi Polska w IAB Polska
TVP logoTVP logo
Onet logoOnet logo
Money.pl logoMoney.pl logo
Agora logoAgora logo
Million you logoMillion you logo
Way2traffic Polska S.A. logoWay2traffic Polska S.A. logo
Mobiem logoMobiem logo
Sales & More SA
 logoSales & More SA
 logo
Logo Goldbach AudienceLogo Goldbach Audience
Jellinek IAB PolskaJellinek IAB Polska
Gemius logo IAB PolskaGemius logo IAB Polska