Zobacz

Kalendarz

Sprawdź kalendarz wydarzeń IAB Polska
Przeprowadzone przez IAB Polska badanie „Prywatność w sieci” wskazuje na ważne tendencje jeśli chodzi o odbiór przez internautów działań skierowanych do nich – tak przez instytucje prywatne, jak i instytucje publiczne.
- dr Wojciech R. Wiewiórowski

Badania i publikacje W sekcji Badania i publikacje prezentujemy wyniki badań, prowadzonych przy współpracy z firmami i agencjami badawczymi oraz zamieszczamy raporty strategiczne IAB Polska. Dowiesz się z nich jak kształtuje się wartość rynku reklamy online oraz poznasz zmiany i trendy w marketingu internetowym. Wiedza ta pozwoli Ci podejmować bardziej świadome i efektywne decyzje biznesowe i marketingowe.

Badania i publikacje

Edukacja i szkolnictwo Jednym z ważnych zadań IAB jest aktywne edukowanie rynku reklamy interaktywnej w Polsce. W sekcji Edukacja i szkolnictwo znajdziesz informacje na temat kierunków studiów oraz spotkań umożliwiających zdobycie oraz rozwinięcie wiedzy z zakresu marketingu i reklamy w Internecie oraz zagadnień dotyczących branży interaktywnej.

Edukacja i szkolnictwo

Legislacja W sekcji Legislacja prezentujemy dokumenty i zmiany legislacyjne mające istotny wpływ na funkcjonowanie branży interaktywnej w Polsce. Zachęcamy do merytorycznej dyskusji oraz dążymy do wypracowania optymalnych, jednolitych rozwiązań dla całej branży.

Legislacja
Experience TEN Sp. z o.o.Experience TEN Sp. z o.o.
edipresse1-310x124_bwedipresse1-310x124_bw
Untitled design (52)Untitled design (52)
Havas Worldwide LogoHavas Worldwide Logo
performanteperformante
SarigatoSarigato
squizsquiz
leadr_310x124leadr_310x124
carat logo nowecarat logo nowe
intredo logointredo logo
Upgrade Marketing logoUpgrade Marketing logo
Panorama Firm LogoPanorama Firm Logo
Adequate logoAdequate logo
wp_logo_310x124wp_logo_310x124
Widzialni.pl logoWidzialni.pl logo
Cor media logoCor media logo
Codemia logoCodemia logo
Polska Agencja Prasowa SA PAPPolska Agencja Prasowa SA PAP
OS3 logoOS3 logo
atomatom