Zobacz

Kalendarz

Sprawdź kalendarz wydarzeń IAB Polska
Pierwszy w pełni świadomy kontakt z klientem przekaz reklamowy zdobywa w internecie. To tam jest uwaga klienta (nie widza, a użytkownika). Telewizja odgrywa natomiast rolę wzmacniającą zapamiętanie tego przekazu. W ten sposób oba media efektywnie się uzupełniają.
- Krzysztof Beniowski

Badania i publikacje W sekcji Badania i publikacje prezentujemy wyniki badań, prowadzonych przy współpracy z firmami i agencjami badawczymi oraz zamieszczamy raporty strategiczne IAB Polska. Dowiesz się z nich jak kształtuje się wartość rynku reklamy online oraz poznasz zmiany i trendy w marketingu internetowym. Wiedza ta pozwoli Ci podejmować bardziej świadome i efektywne decyzje biznesowe i marketingowe.

Badania i publikacje

Edukacja i szkolnictwo Jednym z ważnych zadań IAB jest aktywne edukowanie rynku reklamy interaktywnej w Polsce. W sekcji Edukacja i szkolnictwo znajdziesz informacje na temat kierunków studiów oraz spotkań umożliwiających zdobycie oraz rozwinięcie wiedzy z zakresu marketingu i reklamy w Internecie oraz zagadnień dotyczących branży interaktywnej.

Edukacja i szkolnictwo

Legislacja W sekcji Legislacja prezentujemy dokumenty i zmiany legislacyjne mające istotny wpływ na funkcjonowanie branży interaktywnej w Polsce. Zachęcamy do merytorycznej dyskusji oraz dążymy do wypracowania optymalnych, jednolitych rozwiązań dla całej branży.

Legislacja
Marketing Online centrum Promocji Intrenetowej Piotr Guziur logoMarketing Online centrum Promocji Intrenetowej Piotr Guziur logo
NUGG.AD logoNUGG.AD logo
Smart AdServer Kraków logoSmart AdServer Kraków logo
Kantar Media IAB PolskaKantar Media IAB Polska
pentagon_research_310x124pentagon_research_310x124
Ingenious technologies logoIngenious technologies logo
Cube group logoCube group logo
groupm logogroupm logo
Socializer SA logoSocializer SA logo
ban logoban logo
Interactions Poland IAB PolskaInteractions Poland IAB Polska
MTV LogoMTV Logo
OS3 logoOS3 logo
jamel_logo_310x124jamel_logo_310x124
Polskie Badania Internetu (PBI) logoPolskie Badania Internetu (PBI) logo
VERCOM Sp. z o.o. / REDLINK logoVERCOM Sp. z o.o. / REDLINK logo
Novem IAB PolskaNovem IAB Polska
TVP logoTVP logo
Supersam IAB PolskaSupersam IAB Polska
Agora logoAgora logo